
Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma - Кав'ярня
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MJ-000061-ks
506 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Знайомтесь з Lucky Emma – чарівними ельфами, які народжуються з чарівного дерева, що черпає силу із сяйва людських мрій. Ці маленькі істоти, що нагадують данго чи квіти, є втіленням позитивної енергії. Вони дуже допитливі і сміливі: люблять набувати форм всього, що бачать, досліджувати світ людей, ласувати смакотами і знаходити нових друзів. Кожен ельф Lucky Emma - це маленький талісман, який має суперздібності: вони приносять удачу і дарують відчуття гармонії.
Поринь у вишукану атмосферу кав'ярні з колекційними фігурками серії «Загадковий ліс» - КАВ'ЯРНЯ! Вони стануть чудовим подарунком чи неймовірною прикрасою інтер'єру. Деякі фігурки мають флоковане покриття або напівпрозорі елементи. Збери всю колекцію з 10 фігурок, щоб познайомитись з унікальним дизайном кожної з них та створити свою чарівну колекцію!
У цій серії ти можеш знайти 10 персонажів, серед яких є 2 рідкісні! Тут ти познайомишся з Coffee Machine, Pancake Tower, Coffee Cup, Barista, Star Mocha, Sugar Cube, Pastry Chef, Crepe, Full-city Roast (рідкісний) та Coffee-To-Go (рідкісний).
Шанс знайти Full-city Roast - 1:96, а Coffee-To-Go - 1:192!
Іграшка знаходиться у сюрприз-упаковці, тому буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж усередині.
Кожен герой має власну колекційну картку.
Розмір фігурок: від 9 до 11 см.
У комплект входить:
1 фігурка-сюрприз;
колекції картки.
Розмір і колір іграшок може відрізнятись від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендується для осіб віком від 15 років та старше. 8 років – з дозволу дорослих.
Характеристики:
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Бренд – Pop Top;
Серія - Загадковий ліс;
Звук – ні;
Харчування – не потрібно;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Світло - Ні;
Вік – 14-16;
Звук - немає;
Країна походження – КНР;
Розмір іграшки без пакування довжина – 7,5;
Розмір іграшки без упаковки ширина – 7,5;
Розмір іграшки без пакування висота – 11,5;
Вага іграшки без упаковки – 0,1;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 17,5;
Розмір іграшки в упаковці висота – 21,5;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 29,5;
В упаковці – 8;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить: 1 фігурка-сюрприз, колекційна картка;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – ПВХ-пластик;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельфа |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Висота | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Ширина упакування | 17 мм |
| Висота упаковки | 21 мм |
- Ціна: 506 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання










