
Ігровий набір Peppa Figurines серії Моменти з Пеппою – Пригоди на гойдалці
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G1857-ks
1 256 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Пеппа та Ребекка Кролик вирушають на майданчик, де на них чекають справжні пригоди! Дві гойдалки, сміх та дружба – все, що потрібно для веселого дня на свіжому повітрі. Цей набір створений для активних ігор, теплих моментів та яскравих дитячих історій. Починайте веселощі разом із Пеппою!
Фігурки з рухомими ручками та ніжками – легко змінювати пози під час гри. А також тепер вони можуть триматися за ручки!
Гойдалка з рухомими сидіннями - фігурки можна катати, як у справжньому парку.
Усі елементи виготовлені із безпечних матеріалів.
Зручний розмір для дитячих ручок.
Сумісність із іншими наборами серії.
Ідеально підходить для сюжетно-рольових ігор про дружбу та прогулянки.
У комплект входить:
Фігурка Пеппи,
Фігурка Кролик Ребекки,
2 окремі гойдалки з рухомими сидіннями.
Ігровий набір дозволяє розвинути навички гри, покращити емоційний розвиток та збагатити уяву.
Добрий світ свинки Пеппи!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Звук – ні;
Харчування – не потрібно;
Вік – 3-7;
Бренд – Peppa Figurines;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Світло - Ні;
Звук - немає;
Серія - Моменти з Пеппою;
Країна походження – КНР;
Вага іграшки без упаковки – 0,083;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 5,7;
Розмір іграшки в упаковці висота – 18;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 22,8;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить - 2 фігурки, 2 аксесуари;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – полімерні матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peppa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 18 мм |
- Ціна: 1 256 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання







