Пеппа і Джордж вирушають на прогулянку до парку, де на них чекає справжнє свято розваг! У цьому яскравому наборі є все, щоб створити веселі історії: гірка, клубний будиночок і навіть два велосипеди. Маленькі шанувальники мультфільму зможуть уявити, як герої катаються, грають та сміються разом на свіжому повітрі. Починайте веселощі з Пеппою!
Фігурки з рухомими ручками та ніжками.
Гірка із можливістю катання фігурок.
Клубний будиночок, у якому можна грати усередині.
Велосипеди, на які фігурки можуть сідати.
Усі елементи зручні для дитячих ручок.
Сумісність із іншими наборами серії.
Ідеально для сюжетно-рольових ігор на тему прогулянок.
У комплект входить:
Фігурка Пеппи,
Фігурка Джорджа,
Клубний будиночок з гіркою,
2 велосипеди.
Ігровий набір дозволяє розвинути навички гри, покращити емоційний розвиток та збагатити уяву.
Добрий світ свинки Пеппи!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Звук – ні;
Харчування – не потрібно;
Вік – 3-7;
Бренд – Peppa Figurines;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Світло - Ні;
Звук - немає;
Країна походження – КНР;
Вага іграшки без упаковки – 0,118;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 6,9;
Розмір іграшки в упаковці висота – 20;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 22,8;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить - 2 фігурки, 3 аксесуари;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – полімерні матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peppa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 961 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання




