
Ігровий набір SuperThings серії Combat Vehicles - Мульти-машина
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PSTSP116IN220-ks
756 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – СуперСінгс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.
Бам-бам! Швидше застрибуйте в супер-автомобіль з ігровим набором SUPERTHINGS серії «Combat Vehicles» - МУЛЬТИ-МАШИНА і вирушайте назустріч пригодам! Ця крута машина швидко доставить вас до місця призначення, розчищаючи шлях від будь-яких перешкод.
У фігурки Кід Казума є 5 точок артикуляції: голова, 2 руки і 2 ноги.
Посадіть фігурку Кід Казум за кермо. Фігурка може «взяти» кермо ручками.
Вау-ефект! Котіть машинку по поверхні і спостерігайте, як рухаються «механічні руки» в передній частині машини.
Використовуйте іграшковий молоток і щит, щоб боротися зі злочинцями! Молоток і щит також можна прикріпити до машинки.
Деталізований дизайн з напівпрозорими елементами робить гру ще більш захоплюючою!
У набір входить:
1 іграшкова машина;
1 ексклюзивна фігурка;
1 іграшкова зброя;
1 аксесуар.
Набір не тільки заряджає позитивними емоціями, але й:
збагачує уяву;
покращує вміння грати;
сприяє емоційному розвитку.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Бренд - SuperThings;
Звук - немає;
Живлення - не потрібно;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Вік - 3-10;
Світло - немає;
Серія - Combat Vehicles;
Звук (укр.) - немає;
Країна походження - КНР;
Розмір іграшки без упаковки довжина - 9,6;
Розмір іграшки без упаковки ширина - 9,8;
Розмір іграшки без упаковки висота - 19,4;
Вага іграшки без упаковки - 0,19;
Розмір іграшки в упаковці ширина - 20;
Розмір іграшки в упаковці висота - 9,3;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 20,5;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 іграшкова машина, 1 ексклюзивна фігурка, 1 іграшкова зброя, 1 аксесуар;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - пластик;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SuperThings |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водій |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 9 мм |
- Ціна: 756 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання






