Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічай яскравих красунь серії 'OPP Tweens'! Дівчатки вирішили прогулятися містом та показати всім свій стиль. Який із них тобі до душі?
КОРА — сучасна та стильна красуня!
Вона любить поєднувати зручний одяг і модні тренди. Тому завжди має яскравий та красивий вигляд!
Велика та яскрава лялечка заввишки 15 см,
Розкішне рожеве волосся,
Модний одяг.
У комплекті:
Лялька L.O.L. Surprise! серії 'OPP Tweens'
Комплект одягу.
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває в дитини емоційне сприйняття, уяву та вміння грати.
Рекомендується для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки без паковання довжина — 7;
Розмір іграшки без паковання ширина — 4;
Розмір іграшки без паковання висота — 17;
Розмір іграшки в пакованні ширина — 6,99;
Розмір іграшки в пакованні висота — 23,5;
Розмір іграшки в пакованні довжина — 8,89;
В пакованні — 1;
Ограничение по возрасту - до 36 місяців;
У комплект входить - Лялька, комплект одягу;
Гарантія — Гарантія не поширюється;
Матеріал — комбіновані матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває — Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук — ні;
Живлення — не потрібні;
Батарейки входять до комплекту — Ні;
Вік — 3-10;
Бренд — L.O.L. Surprise!;
Світло — Немає;
Серия - OPP Tweens;
Звук (укр.) - немає;
Країна походження — КНР;
КОРА — сучасна та стильна красуня!
Вона любить поєднувати зручний одяг і модні тренди. Тому завжди має яскравий та красивий вигляд!
Велика та яскрава лялечка заввишки 15 см,
Розкішне рожеве волосся,
Модний одяг.
У комплекті:
Лялька L.O.L. Surprise! серії 'OPP Tweens'
Комплект одягу.
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває в дитини емоційне сприйняття, уяву та вміння грати.
Рекомендується для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки без паковання довжина — 7;
Розмір іграшки без паковання ширина — 4;
Розмір іграшки без паковання висота — 17;
Розмір іграшки в пакованні ширина — 6,99;
Розмір іграшки в пакованні висота — 23,5;
Розмір іграшки в пакованні довжина — 8,89;
В пакованні — 1;
Ограничение по возрасту - до 36 місяців;
У комплект входить - Лялька, комплект одягу;
Гарантія — Гарантія не поширюється;
Матеріал — комбіновані матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває — Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук — ні;
Живлення — не потрібні;
Батарейки входять до комплекту — Ні;
Вік — 3-10;
Бренд — L.O.L. Surprise!;
Світло — Немає;
Серия - OPP Tweens;
Звук (укр.) - немає;
Країна походження — КНР;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L. Surprise! |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 15 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 8 мм |
| Ширина упакування | 6 мм |
| Висота упаковки | 23 мм |
- Ціна: 883 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання








