Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Lotus, Україна.
Тканина чохла: мікрофібра.
Наповнювач: антиалергенне волокно.
Розмір: 170*210 см.
Вага наповнювача: 1250 г.
Вага виробу: 1985 г.
Упаковка: фірмова, подарункова сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lotus |
| Тип ковдри | Двоспальне |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Наповнювач ковдри | Мікрофібра |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Колір | Білий |
| Ширина | 170 см |
| Довжина | 210 см |
| Вага | 1985 г |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Всесезонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 170x210 см |
- Ціна: 1 410 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання




