Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Othello, Туреччина.
Наволочка для подушки в тканини мікрофібра, збагачена Алое Вера. Чохол зсередини простьобаний порожнистим мікроволокном, що надає будь-якій подушці додаткового об'єму та м'якості.
Розмір: 50*70 см.
Вага: 150 г
Наповнювач: мікроволокно
Чохол: мікрофібра
Паковання: фірмова сумка
Наволочка для подушки в тканини мікрофібра, збагачена Алое Вера. Чохол зсередини простьобаний порожнистим мікроволокном, що надає будь-якій подушці додаткового об'єму та м'якості.
Розмір: 50*70 см.
Вага: 150 г
Наповнювач: мікроволокно
Чохол: мікрофібра
Паковання: фірмова сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Othello |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тип сировини | Натуральне |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50x70 см |
- Ціна: 937 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання






