
Іграшкова фігурка на кліпсі Funko POP! — Чоппер із цукровою ватою
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 91750-ks
434 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка на кліпсі FUNKO POP! із серії «Великий куш» — ЧОППЕР З ЦУКРОВОЮ ВАТОЮ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників мультсеріалу «Великий куш»! Тоні-Тоні Чоппер – чарівний олень-лікар з великим серцем і ще більшим апетитом на солодощі! Завдяки силі Диявольського плоду він вміє змінювати форму, але завжди залишається відданим другом команди Мугівара. У цій фігурці він зображений з улюбленою цукровою ватою – момент чистої радості та безтурботності. Ідеальний подарунок для фанатів, які цінують як пригоди, так і милі моменти в аніме «Великий куш»!
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
За допомогою кліпси фігурку можна прикріпити до рюкзака, ключів і брати з собою куди завгодно.
Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Розмір фігурки близько 3,8 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці, ширина — 17,5;
Розмір іграшки в упаковці, висота — 21,5;
Розмір іграшки в упаковці, довжина — 16;
Вікове обмеження — до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка на кліпсі;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібно;
Серія - Великий куш;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 3.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Ширина упакування | 17 мм |
| Висота упаковки | 21 мм |
- Ціна: 434 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

