
Ігрова фігурка Bitty POP! серії Міньйони (в асорт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 76382-ks
259 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка BITTY POP! серії «Міньйони» стане чудовим подарунком для шанувальників цього фільму. «Міньйони» — це дотепна історія про хаотичні пригоди маленьких жовтих бешкетників, які з початку часів шукали найвеличнішого лиходія планети, щоб стати його вірною армією помічників у створенні підступних планів.
Дизайн виконаний в японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
У наборі 1 вінілова фігурка.
Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка BITTY POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному інтелекту.
Розмір фігурки близько 2,3 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію BITTY POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 22;
Розмір іграшки в упаковці висота - 20,6;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 10;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
Серія - Міньйони;
Країна походження - КНР;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 2.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 10 мм |
| Ширина упакування | 22 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
- Ціна: 259 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

