
Ігрова фігурка Funko POP! серії Південний парк S6 - Ерік Картман
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 86306-ks
941 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! серії «Південний парк» S6 - ЕРІК КАРТМАН стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників мультсеріалу «Південний парк». Ерік Картман - це егоцентричний і маніпулятивний школяр, який виступає головним антагоністом і одночасно рушійною силою сюжету «Південного парку». Він грає роль антигероя, чиї неймовірні, а іноді й жахливі плани завжди створюють хаос навколо нього і його друзів. Картмен цікавий своєю здатністю бути геніальним тактиком у досягненні власних цілей, поєднуючи дитячу наївність з абсолютно дорослою підступністю. Його персонаж є гострою сатирою на найгірші людські недоліки, що робить кожну серію з ним непередбачуваною.
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом, великою головою і надзвичайно милим виглядом.
Фігурка надзвичайно деталізована, що робить ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9,6 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 8,8;
Розмір іграшки в упаковці висота - 15,9;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 11,5;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібні;
Серія - Південний парк;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 9.6 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

