
Ігрова фігурка Funko POP! серії Південний парк - Баттерс Стотч (Компанія Поцілунків)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 86304-ks
941 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! серії «Південний парк» - БАТТЕРС СТОТЧ (КОМПАНІЯ ПОЦІЛУНКІВ) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників серіалу «Південний парк». Баттерс Стотч - найдобріший і довірливий четвертокласник, який часто стає жертвою маніпуляцій Картмана. У серії про «Компанію поцілунків» він грає роль несподівано успішного підприємця-сутенера, який організовує платні поцілунки на дитячому майданчику. Головна родзинка полягає в тому, що Баттерс сприймає цей сумнівний бізнес як звичайну корпорацію з бонусами для працівниць, демонструючи дивовижну ділову хватку при повній відсутності розуміння аморальності ситуації. Цей сюжет став одним з найсмішніших у серіалі, підкреслюючи контраст між дитячою невинністю Баттерса і жорстоким світом дорослих.
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом, великою головою і надзвичайно милим виглядом.
Фігурка надзвичайно деталізована, що робить ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,6 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 11,5;
Розмір іграшки в упаковці висота - 16;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 9;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібно;
Серія - Південний парк;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 9.6 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Ширина упакування | 11 мм |
| Висота упаковки | 16 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

