
Набір фігурок Bitty POP! Rides серії Sanrio - Хеллоу Кітті та гоночний автомобіль
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 90111-ks
502 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Набір вінілових ігрових фігурок BITTY POP! Rides серії «Sanrio» - ХЕЛЛОУ КІТТІ І ГОНКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників ліцензії Sanrio. Поповніть свою колекцію неймовірною Хеллоу Кітті та її крутим гоночним автомобілем. Врум-врум!
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
Ігрові фігурки сподобаються як дітям, так і дорослим.
Ігрові фігурки BITTY POP! Rides сприяють розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 3,7 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію BITTY POP Rides!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 5,5;
Розмір іграшки в упаковці висота - 8,8;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 11;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 2 фігурки;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Серія - Sanrio;
Звук - немає;
Живлення - не потрібні;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 3.7 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 5 мм |
| Висота упаковки | 8 мм |
- Ціна: 502 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

