
Ігрова фігурка Funko POP серії Кейпоп-мисливці на демонів - Тигр з Сорокою і квітка (GW)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 94693-ks
1 047 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! серії «Кейпоп-мисливці на демонів» - ДЕРПІ З ПТАХОМ І КВІТКОМ (GW) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників мультфільму «Кейпоп-мисливці на демонів»! Цей набір чудово відтворює милий момент з мультфільму, коли блакитний тигр Дерпі і його друг Птах у вигляді посланців Джину з'явилися до Румі. А горщик з квіткою нагадує про кумедний момент з тигром. Поповніть свою колекцію цими надзвичайно милими героями!
GW-версія – злегка видозмінена версія стандартних фігурок POP. У них можуть світитися деякі елементи в темряві. Для цього потрібно попередньо потримати фігурку на сонці деякий час або під лампою певний час.
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному інтелекту.
Розмір великої фігурки близько 11,4 см, розмір маленької – 2,5 см.
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 8,8;
Розмір іграшки в упаковці висота - 15,9;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 11,5;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 2 фігурки;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Серія - Кейпоп-мисливці на демонів;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 11.4 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 1 047 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



