влевовправо

Іграшкова фігурка Funko POP! із серії «Мандалорець» — Малюк Грогу з контейнером для яєць
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 50962-ks
1 701 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці (ширина) — 13,97;
Розмір іграшки в упаковці (висота) — 20,32;
Розмір іграшки в упаковці (довжина) — 16,5;
Вікове обмеження — до 36 місяців;
У комплекті — 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Серія - Мандалорець;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Ширина упакування | 13 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
- Ціна: 1 701 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


