
Ігрова фігурка Funko POP! серії Міньйони 2 - Стюарт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 47802-ks
941 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! стане чудовим подарунком для шанувальників мультфільму «Міньйони 2».
Дизайн фігурки виконаний у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,6 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей старше 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 5,5;
Розмір іграшки в упаковці висота - 9,5;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 6;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Серія - Міньйони 2;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 9.6 мм |
| Персонажі | Нікчемний Я (Міньйон) |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання






