Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Solo Leveling» - ІГРІІС (W/CH) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників манги та аніме «Solo Leveling». Ігріс - перший сильний маршал в армії тіней Сона Джинву, який спочатку був елітним лицарем-командиром підземелля, де головний герой майже загинув. Після поразки від Джинву він стає його найвідданішим і найсильнішим слугою-тінню, який завжди знаходиться поруч зі своїм майстром і захищає його в найнебезпечніших ситуаціях. Незважаючи на свою природу тіні, Ігріс зберігає сильне почуття лицарської честі і гордості, що проявляється в його вірності і бойовому стилі з дворучним мечем. Цікаво, що Ігріс є одним з небагатьох слуг-тіней, які зберегли частину своєї особистості після смерті, демонструючи унікальний розвиток персонажа, який поступово зміцнює зв'язок зі своїм господарем.
Chase-версія - злегка видозмінена версія стандартних фігурок POP. У них може бути інший колір одягу, аксесуар або інша відмінна деталь. Це рідкісні фігурки Funko, які випускаються у співвідношенні 1 до 6, а значить серед 6 штук серійних фігурок - тільки 1 буде рідкісною Сhase. Знайти її - це удача!
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,3 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки без упаковки довжина - 6;
Розмір іграшки без упаковки ширина - 5,5;
Розмір іграшки без упаковки висота - 11,4;
Розмір іграшки в упаковці ширина - 8,8;
Розмір іграшки в упаковці висота - 15,9;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 11,5;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Кругозір, Уяву;
Серія - Solo Leveling;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Висота | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання





