
Іграшкова фігурка Funko POP! із серії «Звірополіс 2» — Газель
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 86639-ks
844 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! із серії «Звірополіс 2» — ГАЗЕЛЯ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників популярного мультфільму «Звірополіс 2». Газель — це легендарна поп-ікона і головний музичний символ міста, яка використовує свою славу для просування ідей єдності та рівності між усіма видами тварин. У «Звірополісі 2» вона стає важливою фігурою в культурній інтеграції нових мешканців, допомагаючи Джуді та Ніку заспокоїти громадськість під час нових криз. Цікаво, що голос і зовнішність персонажу подарувала співачка Шакіра, яка особисто наполягла, щоб аніматори додали Газелі більш жіночні форми для більшої реалістичності образу. Її виступи з танцюючими тиграми залишаються найочікуванішим шоу року, надихаючи кожного вірити у власні сили.
Дизайн фігурки виконаний у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом, великою головою та надзвичайно милим виглядом.
Фігурка надзвичайно деталізована, що робить ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,6 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці, ширина — 9;
Розмір іграшки в упаковці, висота — 16;
Розмір іграшки в упаковці, довжина — 11,5;
Вікове обмеження — до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібно;
Серія - Звірополіс 2;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 9.6 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Висота упаковки | 16 мм |
- Ціна: 844 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


