
Іграшкова фігурка Funko POP! із серії «Гаррі Поттер S20» — Крюкохват
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 90269-ks
941 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! із серії «Гаррі Поттер» S20 — Крюкохват стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для поціновувачів рослин. Крюкохват - розумний і спритний гоблін, який працює в банку «Гринготтс» і знає всі таємниці магічного золота. Його гострий розум і вміння поводитися зі скарбами роблять його незамінним союзником в небезпечних місіях. Ця фігурка передає його проникливий погляд і характерну гоблінську гідність. Ідеальний вибір для фанатів, які цінують унікальних і неоднозначних персонажів чарівного світу!
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом, великою головою і надзвичайно милим виглядом.
Фігурка надзвичайно деталізована, що робить ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,3 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 8,8;
Розмір іграшки в упаковці висота - 15,9;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 11,5;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібно;
Серія - Гаррі Поттер;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
Країна походження - КНР;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 9.3 мм |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


