
Ігрова фігурка Funko POP! серії The Last of US - Джоел Міллер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 91814-ks
941 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! серії «The Last of Us» - ДЖОЕЛ МІЛЛЕР стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників відеоігри «The Last of Us». Джоел працював на чорному ринку. Важка втрата очорнила його і зробила безжальним, хитрим чоловіком, який довіряє тільки самому собі. Але він зміг знайти в собі сили замінити Еллі батька і разом з нею боротися за краще майбутнє.
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом, великою головою і надзвичайно милим виглядом.
Фігурка надзвичайно деталізована, що робить ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,3 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 8,8;
Розмір іграшки в упаковці висота - 15,9;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 11,5;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Серія - The Last of Us;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
Країна походження - КНР;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Висота | 9.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



