
Іграшкова фігурка Funko POP! із серії Hello Kitty — Хеллоу Кітті в кімоно
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 91717-ks
1 136 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! із серії «Hello Kitty» — ХЕЛОУ КІТТІ В КІМОНО стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників ліцензії Sanrio! Hello Kitty — одна з найвідоміших героїнь японської поп-культури. Ця героїня з'явилася в 1974 році і досі зачаровує своїм кавайним виглядом. Цікавий факт: на початку створення у неї було два варіанти імені: Hello Kitty і Kitty White.
Дизайн фігурки виконаний у японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом, великою головою та надзвичайно милим виглядом.
Фігурка надзвичайно деталізована, що робить ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Іграшкова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,3 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці, ширина — 8,8;
Розмір іграшки в упаковці, висота — 15,9;
Розмір іграшки в упаковці, довжина — 11,5;
Вікове обмеження — до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
Серія - Hello Kitty;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 9.3 мм |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 1 136 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



