
Іграшкова фігурка Funko Pop! із серії «Король Лев» — Пумба
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 36402-ks
941 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO POP! – ПУМБА стане чудовим подарунком для шанувальників мультфільму «Король Лев» від студії Disney.
Дизайн виконано в японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 9,6 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина - 6,4;
Розмір іграшки в упаковці висота - 9,5;
Розмір іграшки в упаковці, довжина — 6,4;
Вікове обмеження — до 36 місяців;
У комплект входить — 1 фігурка;
Гарантія — Гарантія не поширюється;
Матеріал — вініл;
Термін придатності, міс. — необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Живлення - не потрібно;
Серія - Король Лев;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Вік - 3-16;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Дика тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 9.6 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Ширина упакування | 6 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


