
Колекційна фігурка POP TOP JOTOYS серії Miana - Замок сновидінь
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JO-2025034-ks
990 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Відвідай витончений світ принцеси Міани — витканий з мрій, чарівництва і... бантиків. Тут квітне краса, яка надихає мріяти, творити і знаходити диво в простому. Кожна мить тут — як пелюстка казки, що розкривається в твоєму серці. Зазирни в себе — твоя казка вже чекає. Варто тільки повірити...
Відкривай таємниці замку разом з колекційними фігурками POP TOP JOTOYS серії «Miana» — ЗАМОК СНОВИДЕНЬ! Вони стануть прекрасним подарунком або неймовірною прикрасою інтер'єру. Деякі фігурки мають напівпрозорі елементи, позолочені, флоковані, з тканини, з перламутровим ефектом або знімні. Збирай всі фігурки і створюй свою чарівну колекцію!
У цій серії ти можеш знайти 9 фігурок, серед яких 1 — рідкісна! Тут є: Candle Flicker, Oil Painter, Secret Icon, Noble Count, Magic Crystal, Moonlight Angel, Black Cat Witch, Key Prelude і Time Hourglass (рідкісна).
Шанс знайти звичайні фігурки — 1:8, шанс знайти рідкісну Time Hourglass — 1:72!
Іграшка знаходиться в сюрприз-упаковці, тому буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
У кожного персонажа є власна колекційна картка.
Надзвичайно деталізований дизайн з особливими елементами створюють казкову атмосферу і дарують приємні враження.
Розмір іграшок: приблизно 11,6–13,4 см (залежно від персонажа і аксесуарів).
У комплект входить:
1 фігурка;
колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендований вік від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки без упаковки довжина - 9;
Розмір іграшки без упаковки ширина - 9;
Розмір іграшки без упаковки висота - 13;
Розмір іграшки в упаковці ширина - 23,5;
Розмір іграшки в упаковці висота - 15;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 46,5;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка, колекційна картка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - ПВХ, АБС-пластик, поліестер, поліефірне волокно;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Бренд - Pop Top;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Серія - Miana;
Батарейки входять в комплект - Ні;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
Країна походження - КНР;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pop Top |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Висота | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 46 мм |
| Ширина упакування | 23 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 990 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



