
Іграшкова фігурка на кліпсі Funko POP! із серії Kuromi & My Melody — Куромі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 86875-ks
434 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка на кліпсі FUNKO POP! із серії «Kuromi & My Melody» — КУРОМІ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників ліцензії Sanrio. Куромі – відома своєю милою, але зухвалою і дещо бунтарською натурою. Вона часто зображується в чорному капелюсі з рожевим черепом. Куромі є конкуренткою і протилежністю Май Мелоді, що додає їй харизми і приваблює фанатів, які шукають щось більше, ніж просто милість у персонажах.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
За допомогою кліпси фігурку можна прикріпити до рюкзака, ключів і брати з собою куди завгодно.
Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Розмір фігурки близько 3,8 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці, ширина - 18;
Розмір іграшки в упаковці, висота - 21,5;
Розмір іграшки в упаковці, довжина - 16;
Вікове обмеження - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка на кліпсі;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібне;
Серія - Kuromi & My Melody;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 3.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 21 мм |
- Ціна: 434 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

