
Іграшкова фігурка Mini Vinyl Figures із серії «Дивні дива» 4 сезон (в асортименті)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64911-ks
405 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова іграшкова фігурка FUNKO MINI VINYL FIGURES із серії «Дивні дива» S4 (в асортименті) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників культового серіалу «Дивні дива». «Дуже дивні справи» — це атмосферний науково-фантастичний серіал про групу підлітків з містечка Хокінс, які в 1980-х роках протистоять монстрам з паралельного виміру «Ізнанка». Головні герої грають роль справжніх детективів і захисників, допомагаючи загадковій дівчинці Одинадцять опанувати її надприродні здібності заради порятунку світу. Головна родзинка проекту — неймовірна ностальгія за попкультурою 80-х, де настільні ігри на кшталт Dungeons & Dragons виявляються ключем до розуміння реальних загроз.
У колекції 9 вінілових фігурок: Одинадцять, Вілл, Лукас, Дастін, Хоппер, Стів, Робін, Аргайл і Демогоргон.
Завдяки упаковці з прозорим віконцем знайдіть свого улюбленого героя.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
Іграшкова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Іграшкова фігурка Funko Minis! сприяє розвитку уяви, вміння грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки приблизно 7 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko Minis!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці, ширина — 8,5;
Розмір іграшки в упаковці, висота — 13;
Розмір іграшки в упаковці, довжина — 9,5;
Вікове обмеження - до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Живлення - не потрібно;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Країна походження - В'єтнам;
Бренд - Funko;
Світло - Ні;
Вік - 3-16;
Серія - Дуже дивні справи;
Звук (укр.) - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 13 мм |
- Ціна: 405 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

