
Набір фігурок Funko POP! — Джозеф та Іггі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 88461-ks
941 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії "JoJo's Bizarre Adventure" - ДЖОЗЕФ І ІГГІ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників манги "JoJo's Bizarre Adventure"! Джозеф Джостар — харизматичний та винахідливий герой, один із головних персонажів серії. Він відомий своїм гумором, хитрістю та бойовими навичками.
Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі "тібі" - персонажі з маленьким тулубом та великою головою.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
Колекційна фігурка сподобається як дітям, і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційному розвитку.
Розмір фігурок близько 9 і 4 см (залежно від аксесуарів).
Створіть свою колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина – 8,8;
Розмір іграшки в упаковці висота – 15,9;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 11,5;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить – 2 фігурки;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – вініл;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Звук – ні;
Харчування – не потрібні;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Країна походження – В'єтнам;
Бренд – Funko;
Світло - Ні;
Вік – 3-16;
Серія – JoJo's Bizarre Adventure;
Звук - немає;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 941 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

