
Перина Penelope - Piume Pro 180*200*7.5
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: svt-2000022241366
70 589 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Виробник: Penelope, Туреччина
Завдяки касетному методу наповнення пухової перини наповнювач ідеально розподіляється по всій його площі, забезпечує неперевершену м'якість і королівський комфорт під час сну. Пух гігроскопічний - чудово вбирає зайву вологу та випаровує її протягом дня. Під час пошиття продукції використовувалися тільки якісні та європейські матеріали: пухоутримуюча бавовна та натуральні пух та перо, що пройшли необхідну обробку та контроль на відповідність норм ЄС. Маркування NOMITE говорить про те, що продукція гіпоалергенна за рахунок додаткової обробки наповнювача проти збудників алергії (відповідає Європейському стандарту EN 13186).
Склад:
- Чохол: пухоутримуюча тканина з кантом;
- верхній шар: 70% перо, 30% пух;
- нижній шар: 30% перо, 70% пух;
Розмір: 180*200*7,5 см
Вага: 10080 гр
Упакування: фірмова сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penelope |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Ортопедичний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 180x200 |
| Наповнення виробу | гусячий пух |
| Товщина наматрацника | 7 см |
| Ступінь жорсткості | Середній (medium) |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Анатомічні властивості | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 7 см |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 180 см |
- Ціна: 70 589 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання







