
Ігровий набір з інтерактивною лялькою L.O.L. Surprise! серії Magic Flyers – Скай Старлінг
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 593539-ks
1 924 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Знайомтеся з казковою лялечкою L.O.L. SURPRISE! серії 'Magic Flyers'! Скай Старлінг має неперевершений дизайн, стильні крила, а ще вона чарівним чином літає! А новий рівень розпакування таємничої кульки додасть магії у вашу гру!
Перед розпакуванням уважно ознайомтеся з інструкцією та переконайтеся, що у вас є місце для польоту лялечки!
Магічна кулька: доторкніться до кулі або потріть її тричі, і вона буде щоразу світитися, трястись і хитатися, — це триває доки кулька не відкриється. Відкрийте кульку і зачекайте кілька секунд, поки лялечка злетить.
Не діставайте ляльку самостійно і не нахиляйтеся над кулькою!
Керуйте польотом лялечки за допомогою ваших долонь! Піднесіть долоні до ніг лялечки (не торкаючись їх), щоб вона піднялася вище.
Лялечка літає приблизно 1 хвилину, заряджається 25-30 хвилин від Micro USB-кабелю з набору.
У ігрового набору 2 режими гри: з кулькою і сяючою розпакуванням або без кулі. Вибирайте яка гра Вам більше подобається?
Починайте чарівні веселощі зі Скай Старлінг!
Живлення кулі: 3 батареї типу AAA (входять до комплекту).
В ігровий набір входить:
1 лялька з крилами,
1 куля,
1 Micro USB-кабель.
Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Характеристики:
Озвучено – КНР;
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Об'єм, мл - Так;
Живлення - 3 батареї типу AAA (LR03);
Вік – 6-10;
Звук - немає, немає;
Серія – Magic Flyers;
Бренд - L.O.L. Surprise!;
Батарейки входять у комплект - Так;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 11,43;
Розмір іграшки в упаковці висота – 30,48;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 22,86;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить: 1 лялька з крилами, 1 куля, 1 Micro USB-кабель;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал - комбіновані матеріали: полімерні та ін.;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L. Surprise! |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Lalaloopsy |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 11 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
- Ціна: 1 924 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання










