влевовправо

Підковдра з наволочками Penelope - Trio white білий 220*240+50*70 (2)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: svt-2000022321051
12 126 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Penelope, Туреччина
Тканина: сатин класу king, 100% бавовна
Розмір та комплектація:
Підковдра з вишивкою: 220х240 см (1 шт)
Наволочки з вишивкою: 50х70+4 см (2 шт)
Щільність: 300 ТС
Упаковка: фірмовий чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penelope |
| Розмір | Євро Максі |
| Тип тканини | Сатин |
| Ширина підковдри | 220 см |
| Довжина підковдри | 240 см |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 220x240 см |
- Ціна: 12 126 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



