Ласкаво просимо до чарівного містечка кошенят! Привітайте нових мешканців — райдужних кошенят, які щойно оселилися у яскравих будиночках поруч із першою хвилею пухнастиків. Вони принесли з собою ще більше квітів, тематичних шапочок і сюрпризів. Оберіть свого улюбленця та пориньте у світ гри!
Рокі завжди рухається у своєму темпі та підкорює всіх мріями про неймовірні мелодії!
Упаковка — це котячий будиночок, зберіть його та прикрасьте наклейками з набору.
Знайдіть 6 сюрпризів з аксесуарами всередині будиночка.
Дизайн кошеняти виконаний у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
У котиків тематичні шапочки у вигляді їхніх захоплень.
Усередині будиночка знайдіть браслет дружби з брелоком для дитини.
Знімний пухнастий хвостик можна розчісувати гребінцем-кільцем.
У колекції 6 кошенят, зберіть їх усіх для більш цікавої гри!
Створіть кітті-лабіринт, з'єднавши всі будиночки!
У комплект входить:
1 фігурка,
будиночок,
6 аксесуарів,
аркуш з наклейками,
аркуш колекціонера.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці, ширина — 34;
Розмір іграшки в упаковці, висота — 26;
Розмір іграшки в упаковці, довжина — 23;
Вікове обмеження — до 36 місяців;
У комплект входить - 1 фігурка, будиночок, 6 аксесуарів, аркуш з наклейками, аркуш колекціонера;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - пластик;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Звук - немає;
Бренд - QT Kitties;
Живлення - не потрібно;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Вік - 3-10;
Світло - Ні;
Серія - S2;
Звук (укр.) - немає;
Країна походження - КНР;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QT Kitties |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Домашня тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина упаковки | 23 мм |
| Ширина упакування | 34 мм |
| Висота упаковки | 26 мм |
- Ціна: 405 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання





