Ласкаво просимо до чарівного містечка кошенят! Привітайте нових мешканців — райдужних кошенят, які щойно оселилися у яскравих будиночках поряд із першою хвилею пушистиків. Вони принесли із собою ще більше кольорів, тематичних шапочок та сюрпризів. Виберіть свого улюбленця і пориньте у світ гри!
Найулюбленіші ласощі Міни – рожевий макарон, але її шармик ще миліший!
Упаковка – це котячий будиночок, зберіть його та прикрасьте наклейками із набору.
Знайдіть 6 сюрпризів із аксесуарами всередині будиночка.
Дизайн кошеня виконаний у японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом та великою головою.
У котиків тематичні шапочки у вигляді їх захоплень.
Усередині будиночка знайдіть браслет дружби із шармиком для дитини.
Знімний пухнастий хвостик можна розчісувати гребінцем-кільцем.
У колекції 6 кошенят, зберіть їх для більш цікавої гри!
Створіть кітті-лабіринт, поєднавши всі будиночки!
У комплект входить:
1 фігурка,
будиночок,
6 аксесуарів,
лист з наклейками,
лист колекціонера.
Рекомендується для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розмір іграшки в упаковці ширина – 34;
Розмір іграшки в упаковці висота – 26;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 23;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
В комплект входить: 1 фігурка, будиночок, 6 аксесуарів, лист з наклейками, лист колекціонера;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – пластик;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Звук – ні;
Бренд – QT Kitties;
Харчування – не потрібно;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Вік – 3-10;
Світло - Ні;
Серія – S2;
Звук - немає;
Країна походження – КНР;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QT Kitties |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Домашня тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина упаковки | 23 мм |
| Ширина упакування | 34 мм |
| Висота упаковки | 26 мм |
- Ціна: 405 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання





