влевовправо

Рушник Iris Home Готель — Sage 100*150 440 г/м2 оптом
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 18036g
400 ₴
Мінімальне замовлення — 27 шт.
+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Iris Home, Туркменістан
Розмір: 100*150 см
Склад: 100% бавовна.
Щільність: 440 г/м?
Паковання: ПВХ.
Надаємо додаткові знижки залежно від суми замовлення.
Розмір: 100*150 см
Склад: 100% бавовна.
Щільність: 440 г/м?
Паковання: ПВХ.
Надаємо додаткові знижки залежно від суми замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iris Home |
| Призначення рушника | Банний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 150 см |
| Щільність | 440 г/м2 |
| Колір | Хакі |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туркменія |
| Комплектація | Один предмет |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 100x150 см |
- Ціна: 400 ₴
- Мінімальне замовлення: 27 шт.
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


