
Модель – Вагон Метро (в пласт. боксі)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 250417CG-ks
181 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Модель – ВАГОН МЕТРО – неймовірно реалістична та деталізована ігрова модель, з якою можна створити безліч варіантів гри, а ще поповнити свою колекцію! Ця модель створена, щоб сподобатися як малечі, так і дорослим!
Особливості:
Стильна колекційна модель стане чудовим подарунком!
У вагоні відчиняються двері завдяки важелю внизу.
Через прозорі вікна проглядається салон: пасажирські сидіння та кабіна машиніста.
Прозоре пакування у формі конструктора, яке можна зручно складати один на одного, створюючи власну колекційну вітрину.
Завдяки металевому корпусу іграшка прослужить довгий час і буде стійкою до ударів.
Окрім ігрової, іграшка має колекційну цінність.
Масштаб моделі 1:64.
У комплект входить:
1 модель.
Збирайте всі моделі TechnoDrive та створіть свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Бренд – TechnoDrive;
Звук – ні;
Харчування – не потрібні;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Вік – 3-10;
Світло - Ні;
Звук - немає;
Країна походження – КНР;
Розмір іграшки без пакування довжина – 12;
Розмір іграшки без упаковки ширина – 2,4;
Розмір іграшки без пакування висота – 2,7;
Вага іграшки без упаковки – 0,063;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 4,4;
Розмір іграшки в упаковці висота – 6,3;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 13,4;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить – 1 модель, пластиковий бокс;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – АБС-пластик, метал;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 2 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 181 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання









