влевовправо

Покривало Vladi напіввовняне 150x200 полуторне - ПТ15-10
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31283
266 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Vladi, Україна
Розмір: 150х200 см
Склад: 40% вовна, 40% поліестер, 20% акрил
Щільність: 350 г/м2
Упаковка: ПВХ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi |
| Тип за складом | Змішаний |
| Матеріал | Вовна |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 200 см |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Покривало |
| Склад | |
| Акрил | 20 % |
| Поліестер | 40 % |
| Вовна | 40 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 150x200 см |
- Ціна: 266 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання




