влевовправо

Матрац надувний велюровий, 183х203х25 см. Intex (130723)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 130723-ti
1 273 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний велюровий матрац відмінно підійде для відпочинку вдома або на дачі. Матрац зроблений з водонепроникного вінілу і є досить міцним. Розмір матраца - 183х203х25 см., Максимальна вага 273 кг.
Бренд: Intex
Упаковка: Коробка
Колір: Синій
Вага з упаковкою: 4540 г
Габарити в упаковці: 31 x 35 x 10.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Матрац
Бренд: Intex
Упаковка: Коробка
Колір: Синій
Вага з упаковкою: 4540 г
Габарити в упаковці: 31 x 35 x 10.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Матрац
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
- Ціна: 1 273 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


