влевовправо

Підковдра з наволочками Penelope - Vanessa lacivert синій 220*240+50*70 (2)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18359
12 502 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Penelope, Туреччина
Побалуйте себе шовковистим сатином від Penelope класу King. Королевським він названий не випадково, адже для його виготовлення використано ультратонкі бавовняні нитки із пряжі найвищої якості та витримано стандарт підвищеної щільності (300 ТС) за світовим критерієм (Thread counts «TC»). Результат праць спеціальних ткацьких верстатів – неперевершена тканина, ніжна, тонка, міцна, стійка до скочування. Найкраща бавовна у бездоганному виконанні огорне уві сні ніби шовком.
Тканина: сатин класу king, 100% бавовна
Розмір та комплектація:
Підковдра: 220х240 см (1 шт)
Наволочки: 50*70 см (2 шт)
Щільність: 300 ТС
Упаковка: фірмовий силіконовий чохол на блискавці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penelope |
| Розмір | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Ширина підковдри | 220 см |
| Довжина підковдри | 240 см |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 220x240 см |
- Ціна: 12 502 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання





