влевовправо

Подушка Penelope - Bamboo антиалергенна 50*70
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2000008476874
4 667 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Penelope, Туреччина.
М'яка подушка з натурального бамбука буде прекрасним вибором для тих, хто шукає прохолоду в жаркі літні ночі!
Розмір: 50*70 см
Наповнювач: 30% бамбукове волокно, 70% мікроволокно
Чохол: 100% бамбукова тканина, з кантом
Колір: молочний
Вага: 900 г
Упаковка: фірмова сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penelope |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Наповнювач | Бамбукове волокно |
| Колір | Кремовий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50x70 см |
- Ціна: 4 667 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка







